BUDŻET OBYWATELSKI NA ROK 2022 – PROJEKT PLACU ZABAW ZŁOŻONY

Szanowni Państwo.

Złożyliśmy projekt do Urzędu Miejskiego w ramach ” Budżetu obywatelskiego” na budowę placu zabaw dla dzieci, który usytuowany będzie na terenie boiska betonowego za szkołą. Czas na realizację 2022r. Termin głosowania 1 – 21 czerwca 2021. O sposobie głosowania poinformujemy Państwa w późniejszym terminie. Tylko dzięki głosom oddanym przez mieszkańców Radomia możemy liczyć na realizację naszego projektu. Planowany plac zabaw będzie dostępny dla wszystkich. Każdy przedszkolak, uczeń w ramach świetlicy, uczniowie po zajęciach lekcyjnych wraz z rodzicami, każdy mieszkaniec osiedla czy miasta będzie mieć wstęp na plac zabaw. Projekt zawiera: Zestaw IXO nr 38 (zestaw do wspinania), zestaw DIABOLO nr 5 (zjeżdżalnia), huśtawkę, sprężynową wagę Hip Hop, karuzelę Speed Gyro, bujak sprężynowy 6 – osobowy. Dodatkowo plac zabaw będzie położony na bezpiecznym podłożu, a wokół dostępne będą ławeczki do siedzenia.