Ślubowanie  Klas Pierwszych

Ślubowanie Klas Pierwszych

W dniu 27 października 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Mikołaja Reja  odbyło się uroczyste Ślubowanie Pierwszoklasistów. Głównym celem uroczystości było włączenie uczniów klas pierwszych do społeczności uczniowskiej szkoły podstawowej. Ślubowanie uświetnili swoją obecnością: Pani Dyrektor Jolanta Szczepanik, zastępca Dyrektora p. Monika Łuczak, przewodnicząca Rady Rodziców p. Martyna Płokita, nauczyciele oraz rodzice pierwszoklasistów. Pierwszoklasiści wspaniale zaprezentowali się podczas swojego pierwszego w szkole występu artystycznego. Pięknie przedstawili się, recytując wierszyki  i śpiewając piosenki. W części artystycznej wystąpili uczniowie klasy trzeciej ,którzy zaprezentowali układ taneczny przygotowany pod kierunkiem p. Wiolety Skrzypczyk .

Wszyscy bardzo miło spędzili czas, a pierwszakom ten dzień na pewno długo pozostanie w pamięci.