aktualności
BohaterON w Naszej Szkole

BohaterON w Naszej Szkole

Nasza szkoła już kolejny raz brała udział w projekcie BohaterON w Twojej Szkole. Głównym celem projektu było pokazanie, że uczniowie pamiętają o Powstańcach Warszawskich poprzez przygotowanie kartek, laurek i listów z życzeniami dla Nich. Projekt realizowany był we wszystkich klasach. Na zajęciach uczniowie poznali historię Powstania Warszawskiego, definiowali kim jest prawdziwy bohater oraz dowiedzieli się w jaki sposób Powstańcy walczyli o ojczyznę. Uczniowie korzystali z różnych źródeł informacji, czytali fragmenty książek opisujących wytrwały patriotyzm podczas wojny, oglądali film i prezentacje multimedialną. Najważniejszym punktem projektu było wykonanie przez uczniów własnoręcznych kartek i laurek dla Powstańców.
Odpowiedzialni nauczyciele za projekt : Tomasz Kalita, Marzena Pająk i wszyscy nauczyciele klas 1-3.

Skip to content