DO WAS UCZNIOWIE KLAS 4-7 KILKA SŁÓW OD PANI DYREKTOR

Kochani uczniowie

Z wielką  radością  wracamy do nauki stacjonarnej oraz  integracji klasowej i szkolnej, kiedy to sytuacja epidemiczna w Polsce ulega systematycznej poprawie. Od 4 maja, od powrotu uczniów klas I-III br. szkoła  zaczęła tętnić   życiem. Teraz  oczekujemy  powrotu uczniów klas 4-7.   Pierwszy dzień pobytu w szkole,  po tak długiej nauce on-line chcielibyśmy przeznaczyć  na  zajęcia integracyjne w tym: spotkanie z klasą , rozmowy z wychowawcą  oraz innymi nauczycielami. To nie jest też łatwy czas dla nauczycieli, którzy tak jak Wy wracają do pracy  stacjonarnej po wielu tygodniach pracy na odległość. Wszyscy musimy  dołożyć starań, aby pomimo napotykanych trudności ostatnie tygodnie  zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021 przyniosły uczniom, rodzicom, nauczycielom satysfakcję i zadowolenie z pokonania  przeciwności trudów zdalnego nauczania. Powrót do szkoły niech będzie dla Was radością.

Oceny, które zdobyliście w trakcie dotychczasowej nauki będą służyły do wystawienia ocen rocznych.

Przypominam, że powrót do nauki stacjonarnej jest możliwy  z zachowaniem bezwzględnego reżimu sanitarnego.

Dyrektor szkoły oraz Grono Pedagogiczne przy PSP nr 22