BOHATERON

„ BohaterOn” to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej, której celem jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. Uczniowie naszej szkoły wzięli w nim udział. Z zapałem przystąpiliśmy do pracy. Uczniowie poznali krótkie życiorysy i sylwetki żyjących powstańców. Poznali też historie Powstania Warszawskiego. Uczniowie z pełnym zaangażowaniem brali udział w zajęciach. Wykonywali plakaty, karty pracy, kartki dla Powstańców czy pisali listy. Wykonanych pamiątek jest bardzo dużo, są wyeksponowane na tablicach w szkole, ale tylko jedna trafi do Powstańca. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w tej pięknej lekcji patriotyzmu i historii naszej Ojczyzny, a nade wszystko wyrazić wielką wdzięczność naszym Powstańcom. Dziękujemy.