DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI – 100 LECIE

09.11.2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Było to szczególne wydarzenie,  ponieważ w tym roku przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości i suwerenności.
W programie akademii mogliśmy usłyszeć pieśni patriotyczne, wiersze, które mówiły o dumie Polaków i tęsknocie za Ojczyzną.Młodzież i dzieci stanęli na wysokości zadania i pięknie zaprezentowali tak podniosły temat. Recytatorzy i chór przypomnieli wszystkim zgromadzonym na akademii, a przede wszystkim swoim koleżankom i kolegom, że bez tak ważnych wartości jak Bóg, Honor i Ojczyzna, widniejących niegdyś na sztandarach, dziś nie byłoby wolnej Polski.
Za przygotowanie akademii od strony merytorycznej odpowiedzialne były Panie  Justyna Chmal, Sabina Laskowska- Stanios, a pomagała im P. Agnieszka Augustyniak.Oprawą muzyczną zajęła się P. Małgorzata Balicka, a plastyczną- Marzena Pająk.
Dziękujemy!
Podczas uroczystości zostały również wręczone nagrody w konkursach, które odbywały się w szkole  w związku z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości.
Skip to content