Ślubowanie I klasy

25 października 2018 odbyło się ślubowanie I klasy – jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu szkoły.

Nasze „maluchy” zostały zaproszone przez gimnazjalistów do Królestwa, w którym panuje król Mikołaj I Rej i jego żona Zofia. Pierwszaki zostały poddane różnym próbom. Dzieci musiały się wykazać umiejętnością narysowania portretu królowej Zofii, sprawnością fizyczną w rzucie do celu, umiejętnością rozpoznawania różnych smaków oraz znajomością historii królestwa. Wszystkie próby zostały zaliczone na „szóstkę”, więc uczniowie klasy I-ej zasłużyli na to, aby stać się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej. Pani Dyrektor piórem pasowała dzieci na uczniów naszej szkoły i wręczyła im dyplomy oraz drobne prezenty.

Przedstawienie przygotowały pani Karolina Solecka oraz opiekunki Samorządu Uczniowskiego Elżbieta Fajdek i Beata Nalberska.

Uczniom klasy I i ich rodzicom  życzymy samych sukcesów.