edukacja wczesnoszkolna
Rozstrzygniecie konkursu fotograficznego Złota Polska Jesień

Dnia 28.10.br. odbyło się uroczyste Rozstrzygnięcie  Międzyklasowego Konkursu Fotograficznego pt. „Złota Polska Jesień”  skierowanym do klas 1-szych i 2-gich. Pomysłodawcami  i organizatorami konkusy były : p. Karolina Solecka, p. Amanda Żurowska, p. Justyna Warchoł.  Wręczenie nagród uczestnikom konkursu  odbyło się podczas apelu na długiej przerwie. Do Konkursu  przystąpiło 13 uczniów, które  wywołało zdjęcia przedstawiające uroki  naszej „Polskiej Złotej Jesieni”. Uczniowie wykonali bardzo ciekawe prace, przedstawiające piękne pejzaże i kolarze spośród których wyłoniono najładniejsze i najciekawsze zdjęcia oceniane zgodnie z kryteriami konkursu.

Laureaci konkursu otrzymali następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce : Franciszek Bąk – klasa 1a,

Weronika Witasek – klasa 1b,

Kamil Szymczyk – klasa 2a,

II miejsce:  Robert Barszcz – klasa 1a,

Filip Bednarczyk – klasa 1a,

Jan Stanios – klasa 2a

III miejsce :  Aleksandra Krawczyk – klasa 2a

Maja Kujat – klasa 2a

Wyróżnienie :  Zuzanna Chrząszcz – klasa 1a,

Bartek Jankowski – klasa 1b,

Jakub Jankowski –klasa 1b

Kacper Woźniak – klasa 1b,

Lena Nesterak – klasa 2a,

Laureaci otrzymali  dyplomy, piórniki z całym wyposażeniem, lunch boxy, skarbonki, długopisy oraz słodkie upominki. Sponsorami nagród była Rada Rodziców. Wszystkim laureatom oraz wyróżnionym osobom dziękujemy za udział w konkursie i jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje.