ŚLUBOWANIE KLAS I

Ślubowanie i pasowanie na ucznia szkoły to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego pierwszaka. Nasi najmłodsi właśnie 24.10 złożyli uroczyste ślubowanie i zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 22 W Radomiu. Koledzy z klasy 4a, pod czujnym okiem Pani Anny Olczyk, przegotowali im miłą niespodziankę – spektakl „Na straganie”. Takich pięknych strojów jeszcze nie widzieliśmy. Potem były otrzęsiny. Pierwszaki wykazały się odwagą, talentami i wiedzą. Całą uroczystość dopełniła dyskoteka, na której wszyscy się świetnie bawili.
WITAMY WAS PIERWSZACZKI

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali tę uroczystość: pani Justynie Warchoł, pani Amandzie Żurowskiej, pani Marzenie Białczak, uczniom klasy 4a i 6a oraz rodzicom. Dziękujemy również pani Marzenie Pająk za przygotowanie dekoracji oraz pani Małgorzacie Balickiej za oprawę muzyczną i przygotowanie chóru.