Wycieczka do Warszawy

30 września uczniowie klasy: 2 b, 3 a i 3 b wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Warszawy na spektakl muzyczny pt. „Akademia Pana Kleksa”, który wystawiany był w teatrze Capitol. Barwne stroje, energiczne tańce, wspaniała muzyka i wesołe piosenki oparte na twórczości J. Brzechwy dostarczyły dzieciom niesamowitych wrażeń. Niektórym śmiałkom udało się zadebiutować na prawdziwej scenie.  Z teatru udaliśmy się do Pałacu w Wilanowie. Tam w ogrodach pałacowych uczestniczyliśmy w grze terenowej pod hasłem „Śladami królewskiego pupila”.  Chodząc po ogrodowych alejkach, w poszukiwaniu tajemniczych kopert i skrzynek, podziwialiśmy piękne drzewa, kwiaty, a także ciekawe rzeźby. Ostatnim punktem naszej wyprawy był posiłek w McDonald’s. Najedzeni i pełni radosnych przeżyć wróciliśmy bezpiecznie do domu.