Turniej piłki nożnej  Z Orlika Na Stadion

Turniej piłki nożnej Z Orlika Na Stadion

W dniach 3-4 października uczniowie naszej szkoły z klas 5,6,7,8 brali udział w turnieju piłki nożnej ,,Z Orlika Na Stadion”. Impreza ta miała na celu  wykorzystanie potencjału programu Aktywna Szkoła oraz infrastruktury Orlików, promując aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Wydarzenie skupia się na upowszechnianiu sportu, zasad fair-play oraz rozwijaniu współpracy z lokalnymi samorządami i szkołami. Poprzez organizację finałów wojewódzkich i ogólnopolskich, turniej stwarza możliwości do odkrycia największych młodych talentów, które w przyszłości będą reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Zawody obyły się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 15.  Jesteśmy dumni ,że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu.