Polska stolicą recyklingu #PSR2024 #BeeSmart #elektryczneśmieci

Już poraz trzeci Nasza Szkoła przystępuje do tego programu .Ogólnopolski program, gdzie nadajemy bezpłatnie zbędne, ale sprawne rzeczy przez Paczkomaty, aby pomóc innym i środowisku. Wydłużamy życie produktów np. elektroniki lub ubrań, oszczędzamy zasoby naturalne, pomagamy potrzebującym. Program organizuje InPost wspólnie Fundacją Odzyskaj Środowisko. Nasz indywidualny kod: PSRHJKS do nadawania w paczkomatch InPost.- wysyłka z tym kodem jest darmowa!!!! Oczywiście można też przynosić rzeczy do szkoły na świetlicę szkolną a my je odeślemy. Pamiętamy też o czerwonych pojemnikach gdzie możemy umieścić małe elektrośmieci!!!! Najbliższe naszej szkole zlokalizowane są przy ulicach : Natolińska 1/3, Aleja Ròż 1, Kosowska 32. Zachęcamy do zrobienia porządków i włączenia się w akcję .