Festyn Rodzinny -,,Czas na zdrowie”

W piątek 29 maja w naszej szkole odbył się festyn rodzinny pod hasłem ,, Czas na zdrowie „. Festyn rozpoczął się od przedstawienia ,,Kopciuszek ” w wykonaniu rodziców uczniów z klasy 1a dla naszych podopiecznych oraz przybyłych z nimi rodzicami i opiekunami. Mimo niestabilnej pogody wszystko się udało. Były m.in zacięte konkurencje sportowe , tatuaże dla dzieci, malowanie twarzy, quiz o zdrowiu, stoisko z balonami oraz można było skosztować zdrowych przekąsek przygotowanych przez rodziców naszych podopiecznych. Podczas festynu zbieraliśmy dobrowolnie datki na bardzo chorego chłopca Stasia Zielińskiego oraz przyjmując wyzwanie wykonaliśmy cheleng i nominowaliśmy kolejne instytucje. Mimo iż w deszczu zakończyliśmy nasz festyn , wszystko się udało. Wielkie podziękowania dla Wszystkich którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Miło nam poinformować ,że w charytatywnej akcji na rzecz Stasia udało nam się zebrać 1567,69 zł na  Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy !!!