Aktualności
Konkurs plastyczny pt: ,,40-lat minęło”

Konkurs plastyczny pt: ,,40-lat minęło”

,,40 lat minęło…”- ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO Z okazji jubileuszu 40-lecia naszej szkoły zorganizowany został konkurs plastyczny. Komisja konkursowa musiała podjąć trudną decyzję, ponieważ wszystkie prace były piękne. Autorzy prac w ciekawy sposób przedstawili wydarzenia, imprezy i miejsca związane z nasza szkołą. Lista laureatów: I miejsce -Natalia Seta kl. 4b II miejsce – Natalia Witkowska kl. 6a III miejsce – Igor Kowalski kl. 4a Wyróżnienia – Łukasz Komosa kl. 8a – Emilia Stępień kl. 2a Nagrody zostaną wręczone na koniec roku szkolnego. Dziękujemy wszystkim uczniom za angażowanie w przygotowanie prac. Naszej szkole życzymy 100 lat !!! Organizatorzy konkursu: M. Pająk, A. Leszczyńska, B. Nalberska, E. Fajdek

Skip to content