„Wiosenny porządek to dobry początek”

Zajęliśmy VII miejsce w II edycji konkursu „Wiosenny porządek to dobry początek”

W dniach 21-22.03.2024 r. w ramach konkursu ekologicznego   „Wiosenny porządek to dobry początek”, którego organizatorem był Prezydent Miasta Radomia sprzątaliśmy teren wokół szkoły i w sumie zgromadziliśmy  59 worków z odpadami zebranymi selektywnie i 4 worki odpadów zmieszanych. Spośród 17 szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Gminy Miasta Radomia, które przystąpiły do konkursu udało nam się zająć VII miejsce i wygrać 500 zł dla naszej szkoły.

Dziękujemy bardzo całej społeczności szkolnej za zaangażowanie i  pomoc  w dbaniu o stan środowiska naturalnego i najbliższego otoczenia oraz podejmowanie działań na rzecz jego poprawy.
Opiekunowie Szkolnego Koła LOP