Aktualności
Akademia z okazji Dnia Ziemi

Akademia z okazji Dnia Ziemi

W dniu 28 kwietnia 2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: P. Agnieszka Grabska, Dyrektor Wydziału Edukacji, P. Elżbieta Molenda, Prezes Zarządu Ligi Ochrony Przyrody, P. Jolanta Szczepanik, Dyrektor szkoły, P. Monika Łuczak , Wicedyrektor, Rada Rodziców, nauczyciele i uczniowie.

W barwnym wiosennym pokazie artystycznym przygotowanym przez członków Szkolnego Koła LOP pod kierunkiem: P. Amandy Żurowskiej, P. Agnieszki Szary, P. Justyny Warchoł i P. Marzeny Pająk zaprezentowano, w jaki sposób należy dbać i chronić  naszą planetę. Wszyscy wykazali się wiedzą i świadomością ekologiczną odpowiadając prawidłowo na pytania w quizie. W ramach troski o czyste środowisko uczestnicy  otrzymali czerwone, tekturowe pudełka  do zbierania elektrycznych śmieci. Cała społeczność szkolna wie i rozumie, że każdy z nas zyska na ochronie naszego środowiska.

Wydarzenie to zakończyło tydzień ekologiczny podsumowujący zbiórkę odpadów, w którym wzięliśmy licznie udział,  pod patronatem  Prezydenta Miasta Radomia P. Radosława Witkowskiego. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skip to content