Życzenia noworoczne od naszego kolegi z Ukrainy

13 grudnia 2022r. rozstaliśmy się z naszym kolegą z Ukrainy  Danilo, który wrócił do swojej ojczyzny. Jest nam bardzo miło, że pamięta o nas i  przesyła nam życzenia noworoczne:

Dzień dobry, szkoła nr 22. Piszemy do Ciebie z Ukrainy, uczeń 1 klasy Danil Tetera, Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich uczniów i nauczycieli. przede wszystkim chcemy podziękować za Waszą pracę, Dziękujemy, że byliście z Wami przez chwilę, Dziękujemy za ciepłe przyjęcie, w Nowym Roku życzymy spokojnego nieba, cierpliwości i wszystkiego najlepszego, specjalne pozdrowienia dla 1V Pani Justyny i Pani Marioli oraz wszystkich Koleżankom i Kolegom z całego serca dziękujemy, jesteście na zawsze w naszych sercach, odwiedzimy Was przy pierwszej okazji, serdecznie dziękujemy. Mamy się dobrze i tęsknimy za tobą. Assikh jest przytulana i całowana.