Aktualności
Elektryczne Śmieci

Elektryczne Śmieci

Nasza szkoła bierze udział w Programie – Polska Stolicą recyklingu. Program  realizowany w ramach projektu Elektryczne Śmieci. Jego główną ideą jest wzrost świadomości ekologicznej oraz propagowanie właściwych postaw na rzecz selektywnej zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

 
W ramach akcji w naszej szkole od 10 października do 2 grudnia będziemy zbierać nie potrzeby, zalegający w domu sprzęt elektryczny min: baterie, suszarki, kalkulatory, telefony, tablety, drukarki, monitory , telewizory, laptopy , myszki, głośniki, komputery i wiele innych urządzeń.

„Elektryczny Las” – za każde 100 kilogramów elektrycznych śmieci, dostaniemy sadzonkę drzewa.

 
Wszystkie rzeczy przekazujemy wychowawcom  lub p. M. Śledź , p. J.Maj.
 
Z góry dziękujemy za włączenie się w akcję.
Skip to content