Dzień dziecka w PSP22 – gdzie byli, co robili nasi uczniowie?

Klasa 1a odwiedziła pobliską lodziarnię. Dzieci zamówiły przepyszne lody, w śród których dominowały smaki: smerfowe, guma balonowe, śmietanka i sorbet malinowy.

Dzień dziecka klasa 2b spędziła w Trickoramie. Dzieci zadowolone a to najważniejsze. Uśmiech gościł na ich twarzach, aby tak było przez wszystkie dni roku. Wszystkiego najlepszego drogie dzieci 😘

Świetna zabawa, czerwone buzie i mokre koszulki w Parku trampolin. Uczniowie klasy 2a chcą tu wrócić jak najszybciej, bo to super spędzony czas.

Z okazji Dnia Dziecka, 1 czerwca klasa 3a wybrała się do pizzerii La Favorita. Podczas wspólnego świętowania uczniowie mieli okazję skosztować przepysznej pizzy oraz zintegrować się spędzając ze sobą miło czas. Wyjście zakończyło się zabawami na placu zabaw – nie zabrakło uśmiechu, a wszystkim towarzyszyły dobre humory.

Klasa 3b malowała dziecięce marzenia. Praca w grupach sprawiła im wiele przyjemności. Dzieci otrzymały również sadzonki bazylii:)