aktualności
Sukces naszych uczniów w VI REGIONALNYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA.

Sukces naszych uczniów w VI REGIONALNYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA.

W zorganizowanym przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkól Polskich Oddział w Radomiu i Publiczną Szkołę Podstawową Nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego VI REGIONALNYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA, tytuł Wicemistrza Czytania w kategorii klas III – IV uzyskał Leon Szolc z kl.IVa – podopieczny pani Aleksandry Fiutowskiej. Wyróżnienie w kategorii klas I – II otrzymała Pola Fituch z kl. IIa – podopieczna pani Wiolety Skrzypczyk. W pozostałych kategoriach uczniowie reprezentujący naszą szkołę otrzymali dyplomy uczestnictwa: Nadia Fituch z kl. VIa – kategoria klas V – VI, Jakub Wesołowski z kl.VIIIa – kategoria klas VII – VIII  – podopieczni pani Anny Olczyk.

Skip to content