22 Kwietnia „Dzień Ziemi” – przedstawienie Szkolnego Klubu Ligi Ochrony Przyrody

22 kwietnia z okazji „Dnia Ziemi” uczniowie należący do Szkolnego Klubu Ochrony Przyrody pod opieką p.Justyny Warchoł, p. Agnieszki Szary i p. Amandy Żurowskiej zorganizowali przedstawienie. Szkołę odwiedziły bajkowe postacie, które przekazały uczniom ważne informacje dotyczące segregacji śmieci, biodegradacji i podstawowych zmian zachodzących w środowisku, gdy o nie nie dbamy.
Podczas uroczystości rozstrzygnięto Szkolny Konkurs „Ekozabawka”.
I miejsce zajął Krystian Murawski 2a, II miejsce Mikołaj Rdzanek 2a, III Adam Golus 2b, wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i gadżety ekologiczne. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz uczniom wyróżnionym.
Ważnym momentem podczas przedstawienia było wspólne śpiewanie piosenek ekologicznych.
Podczas przemówienia pani dyrektor Jolanta Szczepanik – nauczycielka Biologii – podkreśliła, jak ważna jest dla niej ekologia oraz jak bardzo się cieszy, że w szkole ponownie powstał Szkolny Klub Ligi Ochrony Przyrody.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.