aktualności
„Pozwól mi lepszym być”

„Pozwól mi lepszym być”

Drodzy Rodzice, Uczniowie !

Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu w tym roku obchodzi 70. lecie swojego istnienia. Istnienie MDK to działalność z dziećmi i młodzieżą i na rzecz dzieci i młodzieży. Czasem jest to stworzenie warunków do uwierzenia w siebie albo odkrycia choćby zalążka pasji, innym razem szlifowanie talentu. Każda z tych dróg jest jednakowo ważna, choć inne przynosi efekty.

Chcąc uczcić 70 rocznicę istnienia MDK projektem dodatkowym, może nawet, jeśli się uda, szczególnym, otwieramy nabór do wspólnego przedsięwzięcia Młodzieżowego Domu Kultury i Szymona Wydry, lidera grupy Carpe Diem.

Wszystkich, którzy po okresie pandemii chcieliby wyjść z domu, pobyć z innymi, sprawdzić ile w nich zostało mocy, ile chęci zrobienia czegoś innego, wszystkich, którzy śpiewali i przestali i tych, którzy wreszcie chcieliby spróbować, zapraszamy do muzycznego projektu „Pozwól mi lepszym być”.

Nabór trwa do 21 lutego, kolejnego dnia chcielibyśmy zrobić spotkanie inauguracyjne. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie w MDK pod numerem 48 360 62 02

Wielki finał 3 czerwca 2022 r. podczas gali z okazji 7o rocznicy powstania Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu.

Zapraszam

Dorota Sokołowska

wicedyrektor MDK

Skip to content