aktualności
Sztandar dla szkoły.

Sztandar dla szkoły.

Sztandar szkoły, to dla społeczności szkolnej symbol Małej Ojczyzny, jaką jest placówka i jej najbliższe środowisko. Dzięki niemu kształtowana jest postawa patriotyczna uczniów. Aktualnie nasza placówka nie posiada sztandaru, z tego powodu jest nam niezmiernie przykro.

Sztandar towarzyszy społeczności podczas uroczystości szkolnych, rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego, ślubowania pierwszaków, uroczystości związanych ze świętami państwowymi, reprezentuje społeczność podczas uroczystości miejskich. My niestety nie mamy możliwości, aby uświetnić uroczystości własnym sztandarem.

W ostatnim czasie zrodziła się idea, aby naszej szkole został nadany sztandar. Dlatego też zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe do Rodziców naszych uczniów, Absolwentów, przedsiębiorców z terenu Radomia oraz wszystkich ludzi o dobry sercu.

Wpłaty można kierować na konto Rady Rodziców:

75 1240 3259 1111 0000 3002 4010

tytułem: SZTANDAR

Z góry dziękujemy za okazane wsparcie.

Dyrektor szkoły Jolanta Szczepanik oraz Grono Pedagogiczne.

Skip to content