aktualności
#RazemNaŚwięta

#RazemNaŚwięta

Podobnie jak w zeszłym roku nasza szkoła wzięła udział w akcji organizowanej przez MEN „Razem na Święta”. Celem inicjatywy jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.
Uczniowie naszej szkoły, tak jak w zeszłym roku zadbali o podopiecznych Domu Pomocy Społecznej im. Św. Kazimierza w Radomiu przy ul. Garbarskiej 35.
Tym razem nasi uczniowie podzielili się z Seniorami własnoręcznie zrobionym pierniczkami, do których dołączone były życzenia świąteczne. Klasy 1-3 i 4-8 bardzo aktywnie zaangażowały się w udział w zbiórce. Pierniczków zebraliśmy bardzo dużo.

W dniu 21 grudnia paczki z pierniczkami w imieniu p. Dyrektor Jolanty Szczepanik oraz całej społeczności szkolnej, podopiecznym DPSu przekazała pomysłodawczyni akcji – p. Magdalena Makarska nauczyciel informatyki i wychowawca świetlicy.

Dziękujemy Wszystkim Uczniom i ich rodzicom za udział w akcji #RazemNaŚwięta – Kartka Świąteczna dla Seniora.

Skip to content