Zakończenie zbiórek na rzecz Hospicjum Królowej Apostołów i Paczki dla Bohatera.

W dniu 8 grudnia zakończyły się w naszej szkole zbiórki charytatywne na rzecz Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu oraz XI Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera. Zebrane produkty przekazane zostały koordynatorom akcji skąd trafią do osób potrzebujących takiej formy pomocy. Organizatorkami zbiórek na terenie PSP nr 22 były pani Marzena Pająk i opiekunki Wolontariatu – pani Elżbieta Fajdek i pani Karolina Solecka. Nauczycielkom pomagali wolontariusze ze Szkolnego Koła Młodzieżowego Wolontariatu. Wszystkim darczyńcom dziękujemy za zaangażowanie. Dobro powraca.