aktualności
Klasa 2a w „You can dance”

Klasa 2a w „You can dance”

„You Can Dance – Nowa Generacja” to rodzinny program propagujący taniec, w którym uczestniczą uzdolnione dzieci. W ramach działań edukacyjnych Telewizja Polska S.A. zorganizowała konkurs dla uczniów wszystkich szkół podstawowych w Polsce, nawiązujący bezpośrednio do naszego programu. Konkurs ma za zadanie aktywizację dzieci w wieku szkolnym, promocję aktywności fizycznej i motywowanie do odbudowywania relacji koleżeńskich po pandemii.

Klasa 2a z naszej szkoły, jako jedna z dwóch szkół z Radomia, zaryzykowała i wzięła udział w konkursie.

Prawidłowo zgłoszone filmiki zostały opublikowane na profilu facebookowym „You Can Dance TVP”. Nagranie naszej szkoły dostępne było pod linkiem: https://www.facebook.com/watch/?v=402131371612889.

Za przygotowanie dziewczynek do konkursu odpowiadały p. Wioleta Skrzypczyk – wychowawczyni oraz p.Magdalena Makarska.

Dziewczynkom gratulujemy odwagi i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Skip to content