Konkurs plastyczny pod pod hasłem: „Woda – i Ty możesz zostać eko-przyjacielem”

Konkurs plastyczny pod pod hasłem: „Woda – i Ty możesz zostać eko-przyjacielem” zorganizowany był przez Dom Kultury Idalin w Radomiu. Skierowany do uczniów klas I – VII radomskich szkół podstawowych.

Prace w dowolnej technice plastycznej ( malarstwo, rysunek, grafika) nawiązywały do tematyki związanej z poszanowaniem zasobów wodnych, a w szczególności działań promujących jej oszczędzanie, gromadzenie i racjonalne wykorzystanie. Konkurs plastyczny był częścią projektu realizowanego w Domu Kultury „Idalin” pod hasłem:„ 3 x E dla wody: ETNO, EDU, EKO”.

Wystawę prac pokonkursowych można oglądać do 24 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 24 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Powstańców Śląskich 4 w Radomiu oraz w wersji on-line na stronie internetowej Domu Kultury Idalin.

Opiekunem konkursu w szkole była p. Marzena Pająk.

Gratulujemy laureatowi i wszystkim uczestnikom, życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich talentów.