aktualności
PODARUJ DZIECIOM UŚMIECH – AKCJA ZAKOŃCZONA

PODARUJ DZIECIOM UŚMIECH – AKCJA ZAKOŃCZONA

W poniedziałek 31 maja zakończyliśmy akcje „Podaruj dzieciom uśmiech”. Po raz kolejny nasi uczniowie udowodnili, że można na nich liczyć. Akcja miała na celu sprawić radość dzieciom, które zostały skrzywdzone przez los. Zebrane zostały kolorowanki, bloki rysunkowe, zestawy kreatywne i przybory szkolne, jak również gry i wiele innych rzeczy. Podarunki trafią do dzieci z Pogotowia opiekuńczego oraz Pieczy zastępczej, tam gdzie na prawdę sprawią radość 😊.

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka podarunki zostały przekazane kierownictwu Mops Radom z działu Pieczy Zastępczej. Serdecznie dziękujemy w imieniu P. Dyrektor Jolanty Szczepanik, Anny Figury oraz Magdaleny Makarskiej za tak duży odzew. Proszę uwierzyć byłyśmy bardzo poruszone hojnością.

Ogromne brawa dla uczniów oraz Was kochani rodzice, bo to Wy kreujecie pozytywne postawy waszych dzieci oraz wzmacniacie ich emptię.

W tym roku szkolny była to ostatnia akcja, ale mam nadzieję, że w kolejnym roku szkolnym będziemy mieli okazję ponownie współpracować i razem robić coś fajnego i dobrego dla innych ☺️☺️☺️

Pozdrawiamy Dyrektor Szkoły Jolanta Szczepanik Anna Figura pedagog Magdalena Makarska wychowawca świetlicy.😉

Skip to content