aktualności
PODZIĘKOWANIA – AKCJA „KARTKA ŚWIĄTECZNA DLA SENIORA”

PODZIĘKOWANIA – AKCJA „KARTKA ŚWIĄTECZNA DLA SENIORA”

W dniu 29.03.2021 zakończono akcję „Podziel się jajkiem z Seniorem”. Z okazji Świąt Wielkanocnych uczniowie naszej szkoły przygotowali kartki świąteczne oraz pisanki, które trafiły w ręce Seniorów z DPSu przy ul. Garbarskiej 35. Czas pandemii poraz kolejny pokazał, jak duże serca, pełne miłości do bliźniego mają nasi uczniowie. Akcja wielkanocna była kontynuacją bożonarodzeniowej akcji „Kartka dla Seniora”. Uczniowie włożyli wiele pracy w przygotowanie kartek oraz pisanek. Dziękujemy za zaangażowanie się najmłodszych uczniów z klas1-3. Duże brawa dla uczniów z klas 4-7, którzy mimo zdalnego nauczania, przynieśli do szkoły swoje podarki dla Seniorów. Koordynatorem akcji w klasach 4-7 była P. Marzena Pająk, to w ramach zajęć plastycznych uczniowie wykonywali kartki świąteczne i pisanki. Bardzo dziękujemy za pomoc i mobilizację uczniów.

Wszystkim uczniom dziękujemy za włączenie się po raz drugi w tak szczytny cel i mamy nadzieję, że takie akcje wpiszą się na stałe w czas świąteczny.

Dziękujemy za miłą współpracę

Anna Figura -pedagog

Magdalena Makarska- wychowawca świetlicy.

https://echodnia.eu/radomskie/seniorzy-z-radomia-dziekuja-za-wsparcie-uczniom-i-nauczycielom-ze-szkoly-podstawowej-numer-22/ar/c1-15583193

Skip to content