ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/20201

Szanowni  Rodzice,    drodzy Uczniowie!

Ze względu na ograniczenia związane ze stanem epidemiologicznym rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 nie odbędzie się w formie tradycyjnej.

Harmonogram rozpoczęcia rok szkolnego :

8:00 Msza św w Bazylice Mniejszej

Na terenie szkoły –  w miarę możliwości pogodowych na terenie boiska, od strony ul. Garbarskiej:

Kl. 1a- godz. 9:00

Kl.1b- godz. 10:00

Kl. 4a- godz. 11:00

W przypadku niesprzyjającej pogody wchodzimy do budynku szkolnego i kierujemy się do sali gimnastycznej na bloku sportowym.

Uczniowie przychodzą do szkoły ubrani  na galowo.

Klasy: 2a, 2b, 3a oraz 5a, 6a, 7a -zdalne rozpoczęcie roku szkolonego o godz. 10:00
Do budynku na spotkanie z wychowawcami może wejść tylko jeden rodzic lub opiekun ucznia. Wszystkie osoby biorące udział  w rozpoczęciu roku szkolonego (uczniowie , rodzice, nauczyciele) zobowiązani są do przestrzegana reżimu sanitarnego ( dezynfekowania rąk,  zakrywania nosa i ust , stosowania rękawiczek ochronnych, zachowania dystansu społecznego). Proszę o przybycie nie wcześniej niż na 5 min przed godziną podaną w  harmonogramie.

mgr Jolanta Szczepanik