wolontariat
BOŻONARODZENIOWA PACZKA DLA BOHATERA 2019

BOŻONARODZENIOWA PACZKA DLA BOHATERA 2019

Nasza szkoła kolejny raz bierze udział w ogólnopolskiej akcji
Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera
. Jest to cykliczna inicjatywa społeczna, której celem jest wsparcie obywateli polskich, którzy walczyli o wolność i niepodległość Ojczyzny oraz propagowanie wartości patriotycznych wśród dzieci i młodzieży.
Wolontariusze z Młodzieżowego Klubu Szkolnego Wolontariatu działającego w PSP nr 22 zwracają się z prośbą o wsparcie akcji
poprzez zakup produktów z długim terminem przydatności: mąka,cukier, herbata, kawa, konserwy, ryż, makaron, słodycze, warzywa i owoce w puszkach,olej, płatki śniadaniowe, soki oraz chemia gospodarstwa domowego i środki higieny: mydło, szampon,
płyny do kąpieli, prania itp. Zbiórka w naszej szkole trwa
do 02.12.2019r.

Wychowawców klas prosimy o dostarczenie zebranych  produktów do biblioteki szkolonej.

Skip to content