aktualności
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2019

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2019

ROZŚPIEWANA SZKOŁA ?
11.10.19 r. w naszej szkole z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej odbył się przepiękny koncert zatytułowany ” Wyśpiewać dziś chcemy Wam życzenia…”.   Dzieci ze wszystkich oddziałów  zaprezentowały niezwykły program artystyczny. Każda klasa nagrała film z życzeniami dla swoich nauczycieli, a następnie wykonała piosenkę.
Koncert zakończył się wielkim finałem, czyli wykonaniem piosenki dedykowanej wszystkim pracownikom naszej szkoły. I śpiewali ją też… wszyscy uczniowie klas 4-6. W ten sposób cała społeczność szkolna miała swój udział w uczczeniu święta KEN . Dzieciom bardzo się taka forma  podobała. Może koncerty z okazji Dnia KEN staną się nową tradycją naszej szkoły?
Pomysłodawczyniami i koordynatorkami tego przedsięwzięcia były panie Małgorzata Balicka i Anna Olczyk. Oprawę plastyczną, która również robiła niezwykle wrażenie, wykonała p. Marzena Pająk.

Skip to content