wolontariat
Całoroczna zbiórka nakrętek plastikowych: „Wkręć się w pomaganie”

Całoroczna zbiórka nakrętek plastikowych: „Wkręć się w pomaganie”

Szkolny Klub Młodzieżowego Wolontariatu z PSP nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi

w Radomiu prowadził w roku szkolnym 2018/19 zbiórkę plastikowych nakrętek. Brali w niej udział uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły. Nakrętki przynosiły także przedszkolaki       z oddziałów Publicznego Przedszkola nr 13 goszczących w murach naszej szkoły. W I semestrze zebrano ponad 40 kg a w II – 69 kg (w sumie około 109 kg). Pieniądze uzyskane za nakrętki przekazane zostaną Fundacji „Serce dla Maluszka” i pomogą opłacić koszty leczenia jednej z podopiecznych – Jagody Bereżniak.

Za każdą nakrętkę serdecznie dziękujemy!

Uczennice z kl. 4a zaangażowane w akcję: Aleksandra Brońska, Zuzanna Kosior,  Maja Smytkiewicz

 

Skip to content