Bieg w piżamach 26.09.2022 r.

Nasza społeczność szkolna będzie brała udział w tegorocznym Biegu w Piżamach który odbędzie się  26 września 2022 r. Bieg zorganizowany  jest z ramienia Fundacji ,,Gdy Liczy się Czas” która opiekuje się  dziećmi , które chorowały miesiącami lub latami na chorobę nowotworową. Wiemy jak jest ciężko dzieciom, rodzicom oraz bliskim rodziny której dziecko choruje/chorowało na nowotwór. Mamy nadzieję, że uda nam się poprzez działanie fundacji zmniejszyć te wszystkie złe objawy do minimum. Każdy uczestnik biegu może wspomóc działanie fundacji wpłacając  kwotę 5 zł  za udział w biegu do specjalnej puszki/ słoika. Pieniążki będą zbierane w dniu biegu a potem wpłacone na konto fundacji. Z góry dziękujemy za włączenie się w akcję.