„Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” We wrześniu 2020 roku ruszył nabór do Projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” w roku szkolnym 2020/2021, skierowany do uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz liceów ogólnokształcących, zlokalizowanych na obszarze Województwa Mazowieckiego. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie z klasy VII – Igor Falkiewicz i Mikołaj Skuza zostali zakwalifikowani do grona najzdolniejszych i otrzymali stypendium. Projekt ma na celu rozwijanie zdolności edukacyjnych i motywowanie do dalszej nauki. Skierowany jest on do uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, w szczególności w zakresie przedmiotów w obszarze nauk matematycznych, informatycznych, przyrodniczych, języków obcych nowożytnych i przedsiębiorczości.. Nasi stypendyści będą realizować projekty z matematyki pod kierunkiem pani Ewy Pietrajtis – Igor Falkiewicz „Zastosownie twierdzenia Talesa w praktyce”, a Mikołaj Skuza ”Zbudowanie bazy usystematyzowanej, łączącej zagadnienia matematyczne w otaczającej przyrodzie” Gratulujemy otrzymania stypendium i życzymy owocnej pracy podczas realizacji planów projektowych. Z niecierpliwością czekamy na prezentację waszych projektów w czerwcu!